Jídelníček 10.6.2017

11. června 2017 v 2:15 | Lily |  Jídelníčky
Dnes byl ten den vážně divný. Taky to máte tak, že vás třeba čeká něco fajn, ale přesto se na to netěšíte? Nějak mám náladu na bodu mrazu a to i přesto, že se v podstatě daří. Váha klesá, prázdniny přede mnou, doma všechno dobrý, s kamarádama super.. ale stačí jeden člověk k tomu, aby vám bylo mizerně. V mém případě se jedná o naprostého Kreténa :D Jednou vám to budu muset celé sepsat, abyste byly v obraze, protože něco takového prostě nevymyslíš, to napíše jen sám život :D Ve zkratce jde o mého "pro to asi neni výraz", se kterým spolu jsme-nejsme-jsme-nejsme.. momentálně spolu nejsme, asi počtvrté.
Každopádně jsme se s kamarádem rozhodli, že zajdeme do kina na Wonder Woman. Kdo váháte, určitě jděte, byla to pecka ;) Jenže jsem si to prostě neužila tak, jako normálně, pořád se mi myšlenky toulaj ke Kreténovi. Tohle bude ještě na dlouho :)

Snídaně: x
Svačina: x
Oběd: cca třetina z file (treska) a bramborová kaše
Svačina: jablko
Večeře: x
Pití: voda


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vivien-for-ana vivien-for-ana | Web | 11. června 2017 v 10:33 | Reagovat

Ježiš, neříkej, že to je on ... ten, který tvou zpověď tehdá neustál ... :O !!!   ....  No jinak k tomu cvičení - ono to jde dost ruku v ruce s tím jídlem, když moc nejím, tak většinou jsem také jak leklá ryba a jen se ploužim a sotva se dokopu k nějakému dřepu - a nebo je to cvičení strašně útrpné - ale když se odhodlám a vím, že budu cvičit, a najím se před tím, tak je to strašně fajn - a po cvičení dodám tělu nějakou tu bílkovinu a vitamíny (maso, zelenina ... - PŘIMĚŘENĚ) a mám pak dobrý pocit ze všeho, že jsem podpořila metabolismus atd. .... Takže pokud jíš takhle malinko, není divu, že se ti do nějakých aktivit moc chtít nebude a bude to spíše o sebekázni a přemáhání se .... Ale myslím, že má na to i dost vliv ten tvůj "to slovo, jak ho nazýváš" ... Nedivím se, že "jíš - nejíš" a nemáš chuť - jak píšeš - pořádně na nic ... ani na to, co se těšíš .... no snad to brzy vyřešíš a bude zase líp! :) Drž se :) :D jinak věta "bude to číst ještě snad v příštím životě" mě pobavila!!!! Dobře jim tak ale, když nás takto mučej :D Ať si počtou! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama